Високі двері до стелі

Всі представлені нижче двері можуть бути виготовлені високими до стелі за розмірами. Крім представлених в інтернет магазині дверей Gradius, ми можемо виготовити будь-які двері по фотографії або каталогу.

Замовте безкоштовну консультацію
Міжкімнатні елітні двері Gradius Raf EL-0112
Міжкімнатні елітні двері Gradius Noir EL-0108
Міжкімнатні елітні двері Gradius Gris EL-0111
Міжкімнатні сховані двері Gradius Сірі
Міжкімнатні елітні двері Gradius Navy EL-0101
Міжкімнатні фарбовані двері Gradius  Сріблясті
Міжкімнатні елітні двері Gradius Gris EL-0102
Міжкімнатні сховані двері Gradius колір Сандал
Міжкімнатні елітні двері Gradius Raf EL-0103
Міжкімнатні елітні двері Gradius Gris EL-0105
Міжкімнатні сховані двері Gradius Білі

Один із варіантів виконання дверей у сучасному інтер'єрі це, так звані, «двері в стелю». Наша компанія може виготовити міжкімнатні двері до стелі будь-якої висоти під ваші вимоги.

Чим хороші двері до стелі?

Рішення купити високі міжкімнатні двері може бути викликане такими міркуваннями:

  • Елегантний зовнішній вигляд. Високі двері дуже прикрашають інтер'єр своїм незвичним дизайном. Ймовірно, багато хто погодиться, що хоч би як виглядали сучасні двері в інтер'єрі – все це вже було. І ось новий тренд знову привертає увагу до міжкімнатних дверей.
  • Багаті можливості для декорування. Велике полотно дверей – більше варіантів її оформлення, більше простору для фантазії дизайнера. Наприклад, у дитячій кімнаті стіни мають сюжетне забарвлення. Її можна цікаво продовжити та обіграти на дверях від стелі до підлоги.
  • Такі двері дуже гарні у вигляді прихованих дверей – пропадає один шов (верхній), двері будуть ще непомітнішими.
  • Практичність. Такі двері не стануть перешкодою для людей великого зросту. Також зручно, якщо через ці двері проносять великогабаритні предмети (лижі, наприклад).
  • Міжкімнатні двері в стелю збільшують візуальні розміри приміщення, роблять його більш просторим та високим.

Вони, як і звичайні двері, бувають виготовлені за різними технологіями - з масиву дерева, шпоновані (з каркасом з брусів), фільончасті і так далі. Найчастіше вони виконані з масиву, оскільки до таких дверей вимоги щодо міцності вищі, ніж у невеликих дверей.

Двері під стелю відрізняються також і за типом відчинення - розстібні або розсувні.

Що приємно, незважаючи на великий розмір полотна, ці двері досить міцні, тому що в їх конструкції передбачене високе навантаження на матеріали та фурнітуру. Особлива увага приділяється петлям (для дверей) і роликам (для розсувних). Важливо не забувати, що і дверна коробка має бути дуже міцною, витримуючи вагу великих дверей. Те саме стосується й механізму, яким зсуваються розсувні двері, і це не лише ролики.

Де купити? Де замовити високі двері?

Виготовлення високих міжкімнатних дверей та підготовка приміщення до їх встановлення потребує неабиякої майстерності. І хоча високі двері купити в Києві не становитимуть проблеми, слід особливо ретельно підійти до вибору постачальника таких незвичайних виробів.

Компанія Gradius має багаторічний досвід виготовлення та постачання найрізноманітніших дверей. Ознайомитись з каталогом продукції компанії можна на нашому сайті. Також можна замовити двері від стелі до підлоги за Вашим проектом.